Kierownik Zespołu E-marketingu

Dla naszego Klienta, Firmy zajmującej się doradztwem w zakresie rozwoju szkolnictwa wyższego, aktualnie poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Nr. Ref.: KZM/17/MO

Zakres obowiązków:

• współtworzenie strategii komunikacji i rozwoju marek w Internecie

• planowanie i koordynowanie prac zespołu w zakresie realizacji kampanii digital: display i video, SEM – SEO i PPC, e-mail i mobile marketing

• samodzielna realizacja kampanii digital dla wybranych produktów

• współtworzenie działań mających na celu pozyskiwanie leadów

• współpraca w tworzeniu i zarządzaniu stronami internetowymi (znajomość podstaw UX)

• bieżąca analiza trendów, nowych narzędzi z obszaru e-marketingu i rekomendacji wdrażania innowacji w obszarze komunikacji online

• kreowanie komunikacji i jej optymalizacja w narzędziach do automatyzacji marketingu

• analiza kluczowych wskaźników efektywności prowadzonych działań, stały monitoring, optymalizacja oraz rekomendacje zmian (z wykorzystaniem Google Analytics, narzędzi do automatyzacji marketingu, Brand24)

• współpraca z partnerami biznesowymi (agencjami, mediami, podwykonawcami)

• współpraca przy realizacji projektów na styku marketingu i sprzedaży (CRM, automatyzacja marketingu)

• ścisła współpraca z zespołami ds.: kreacji, contentu, sprzedaży oraz badań i analiz

• zarządzanie pracą zespołu oraz rozwijanie podległych pracowników

• realizacja celów indywidualnych i zespołu

Wymagania:

• co najmniej 2 letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku

• doświadczeniem w realizacji skutecznych kampanii digital (display i video, SEM – SEO i PPC, e-mail i mobile marketing) oraz działań mających na celu pozyskiwanie leadów

• podstawową znajomością narzędzi i zagadnień z zakresu Marketing Automation

• znajomością narzędzi analitycznych, w tym Google Analitics

• znajomością systemów CMS

• umiejętnością kreatywnego myślenia, wdrażania innowacyjnych pomysłów oraz chęcią podejmowania wyzwań

• zdolnościami analitycznymi

• doświadczeniem w zarządzaniu zespołem

• umiejętnością sprawnego organizowania pracy własnej oraz zespołu

• umiejętnością prowadzenia kilku projektów jednocześnie

• łatwością budowania efektywnych relacji biznesowych

• wykształceniem wyższym

Oferujemy:

• indywidualny plan rozwoju, szkolenia, możliwość podjęcia studiów podyplomowych na preferencyjnych warunkach

• wyzwania i możliwość wdrażania aktualnych trendów

• dodatkowe dni wolne od pracy w roku

• atrakcyjne warunki korzystania z pakietów sportowych oraz prywatnej opieki medycznej

Aplikacje proszę kierować podając w tytule wiadomości numer referencyjny SAMP/17/MO
na adres:
rekrutacja_mo@mostwanted.pl

Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz.
Data dodania: 2017-08-08
Oferta ważna do: 2017-09-05
Branże: Administracja Biurowa; Doradztwo / konsulting; Marketing;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Kierownik