Konsultant w Dziale Rekrutacji (IT/TELECOM)

miejsce pracy: Warszawa
nr ref.: KDR/WAW/IT

W związku z dynamicznym rozwojem, Grupa Most Wanted! poszukuje energicznych i doświadczonych osób do współtworzenia jednej z kluczowych usług firmy. Jeżeli spełniasz poniższe oczekiwania i jesteś zainteresowany rozwojem oraz pracą w dziale Rekrutacji wyślij nam swoje CV

Zakres obowiązków:
Samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych na wybrane stanowiska branży IT Telecom
Poszukiwanie kandydatów metodą bezpośrednią
Analiza rynku pod kątem potencjalnych kandydatów
Przygotowywanie oraz publikacja ogłoszeń
Prowadzenie wstępnych rozmów telefonicznych z Kandydatami

Od kandydatów oczekujemy:
Doświadczenia w samodzielnej realizacji projektów rekrutacyjnych na stanowiska techniczne,
Doświadczenia w firmie zajmującej się outsourcingiem pracowników branży IT (mile widziane)
Biegłej znajomości języka angielskiego
Wysokiego poziomu komunikatywności oraz samodzielności
Entuzjastycznego podejście do nowych wyzwań i obowiązków
Nastawienia na sukces w realizowanych zadaniach
Kreatywności, ambicji, chęci samodoskonalenia
Dyspozycyjności

Wybranej osobie oferujemy:
Atrakcyjny rozwój kariery zawodowej
Lekcje języka angielskiego 2x w tygodniu
Owocowe wtorki
Opiekę medyczną
Aktywne uczestnictwo w życiu firmy
Stałe podnoszenie kwalifikacji – szkolenia oraz konferencje branżowe
Wyjazdy integracyjne
Wsparcie w wykonywanych zdaniach

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wszystkim Kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Data dodania: 2017-08-08
Oferta ważna do: 2017-09-05
Branże: HR / Zasoby ludzkie; IT - Administracja; Sprzedaż;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista