Specjalista ds. sprzedaży usług rekrutacyjnych

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY USŁUG REKRUTACYJNYCH
miejsce pracy: Warszawa
nr ref.: SSU/2017/MW

W związku z dynamicznym rozwojem, Grupa Most Wanted! poszukuje energicznych i doświadczonych osób do współtworzenia jednej z kluczowych usług firmy. Jeżeli spełniasz poniższe oczekiwania i jesteś zainteresowany rozwojem oraz pracą w dziale Rekrutacji Tymczasowych, wyślij nam swoje CV i opisz dotychczasowe doświadczenia.

Zakres obowiązków:
Aktywna sprzedaż usług HR związanych z pozyskiwaniem i obsługą pracowników tymczasowych
Umawianie oraz uczestnictwo w spotkaniach z Klientami firmy oraz zainteresowanymi usługą
Prowadzenie prezentacji u Klienta

Oczekiwania:
Doświadczenie w sprzedaży usług HR w tym związanych z pozyskiwaniem i obsługą pracowników tymczasowych
Umiejętność prowadzenia prezentacji u Klienta w zakresie oferowanej usługi
Wiedza z zakresu przepisów, ustaw dotyczących pracowników tymczasowych
Chęć dalszego rozwoju w zakresie pozyskiwania Klientów oraz realizacji procesów rekrutacji pracowników tymczasowych
Dobra znajomość języka angielskiego
Komunikatywność i otwartość

Oferujemy:
Atrakcyjny rozwój kariery zawodowej
Lekcje języka angielskiego 2x w tygodniu
Owocowe wtorki
Opiekę medyczną
Aktywne uczestnictwo w życiu firmy
Stałe podnoszenie kwalifikacji – szkolenia oraz konferencje branżowe
Wyjazdy integracyjne
Wsparcie w wykonywanych zdaniach

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Wszystkim Kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).
Data dodania: 2017-08-08
Oferta ważna do: 2017-09-05
Branże: Doradztwo / konsulting; HR / Zasoby ludzkie; Sprzedaż;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista