Pracownik Utrzymania Ruchu - mechanik

Progresso dla swojego Klienta, firmy produkcyjnej z branży produkcyjnej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kluczbork

Obowiązki:

• Udział w bieżących naprawach maszyn i urządzeń,

• Udział w przeglądach i konserwacji maszyn i narzędzi,

• Usuwanie ewentualnych usterek,

• Wdrażanie i rozruch nowych maszyn

Wymagania:

• Wykształcenie techniczne, mile widziane mechanika,

• Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu,

• Znajomość mechaniki, hydrauliki i pneumatyki oraz ogólnej budowy maszyn,

• Umiejętność czytania rysunku technicznego,

• Dyspozycyjność do pracy, chęć rozwoju i uczenia się,
  Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,

• Pracę w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku,

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia

• Szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze na adres: praca@progresso.net.pl
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.
W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy.

[Certyfikat MPiPS: 540]

Data dodania: 2017-08-09
Oferta ważna do: 2017-09-06
Branże: Inżynieria / technologia; Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 2500 - 2775 zł brutto