Programista C

IT Kontrakt jest Managerem Specjalisty na rynku IT. Od ponad 12 lat wspieramy naszych pracowników w budowaniu i kształtowaniu spersonalizowanej ścieżki kariery. Nasz zespół to 1200 entuzjastów technologii, dla których ważne jest nieszablonowe podejście do współpracy, różnorodność projektów oraz rozwój zawodowy.
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Oferujemy:

  • Stabilną, długofalową pracę wśród profesjonalistów, w oparciu o umowę o pracę
  • Realny wpływ na rozwój Twojej ścieżki kariery
  • Wsparcie opiekuna przez cały okres współpracy Imprezy integracyjne
  • Możliwość poznania od środka jak działa oprogramowanie systemu krytycznego ze względu na bezpieczeństwo
  • Poznanie norm Do-178 wykorzystywanych w branży lotniczej
  • Szkolenie z zakresu programowania w języku ADA Świetną atmosferę zintegrowanego zespołu o dość horyzontalnej strukturze, bez korporacyjnych naleciałości

Zakres obowiązków:
  • Tworzenie oprogramowania testującego dla samolotów Boeinga 737 w językach C i ADA
  • Przygotowywanie specyfikacji technicznych, analiz i dokumentacji technicznej
  • Udział w międzynarodowych projektach w branży lotniczej

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie informatyki, elektroniki, matematyki lub pokrewnych
  • Biegłość w programowaniu w C oraz zdolności szybkiego poznawania innych języków; dodatkową zaletą będzie znajomość zagadnień programowania w językach niskiego poziomu lub języków opisu sprzętu
  • Umiejętność rozwiązywania problemów programistycznych, analitycznego myślenia, bystrość rozumowania, kreatywność, zaangażowanie
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca tworzenie i czytanie dokumentacji technicznej oraz komunikację z osobami anglojęzycznymi

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: szymon.pawelka@itkontrakt.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.
Data dodania: 2017-08-09
Oferta ważna do: 2017-09-06
Branże: IT - Administracja; IT - Programowanie;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Specjalista