Over Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Doradca Handlowy OVER Agro

OVER Agro istnieje na rynku rolniczym od 2001 roku, stanowiąc jedną z marek polskiej firmy OVER Group. Od lat dostarczamy naszym Klientom produkty i usługi najwyższej jakości. W celu rozwinięcia sieci sprzedaży, aktualnie do zespołu handlowego poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Doradca Handlowy

Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • klarowne warunki wynagradzania w postaci podstawy oraz systemu motywacyjnego (nieograniczona prowizja od sprzedaży, premie uznaniowe)
  • sprzęt niezbędny do pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
  • autorski system CRM oraz aplikację mobilną do planowania, raportowania i bieżącej obsługi klientów
  • szkolenia wdrożeniowe, w tym z zakresu oferty produktowej i zagadnień zootechnicznych
  • wsparcie Product Managerów oraz innych pracowników poszczególnych działów
  • szkolenia zewnętrzne, wyjazdy coachingowe w zależności od potrzeb
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
  • po okresie próbnym karta MultiSport
  • zniżki na produkty firmowe wszystkich naszych marek

Zakres obowiązków:
  • sprzedaż produktów marki OVER Agro do klientów indywidualnych i B2B (hodowcy bydła mlecznego, dystrybutorzy) wedle założonych planów sprzedażowych
  • rozwój podległego terenu poprzez działania marketingowe, a także bieżącą obsługę stałych klientów i pozyskiwanie nowych oraz pielęgnowanie relacji z klientami
  • planowanie swojej pracy i bieżące raportowanie
  • stosowanie firmowego standardu obsługi klienta
  • dbałość o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:
  • min. roczne doświadczenie związane ze sprzedażą i/lub obsługą klienta (mile widziane doświadczenie handlowe w terenie)
  • dużym atutem będzie wykształcenie wyższe w  kierunku zootechniki, hodowli zwierząt, weterynarii lub pokrewnym
  • prawo jazdy kat. B
  • wysoki poziom zaangażowania i motywacji do działania
  • samodyscyplina, umiejętność organizacji swojej pracy, wytrwałość i konsekwencja

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: rekrutacja@over-group.pl

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Over Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Łasku przy ul. Warszawskiej 65 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Aplikacja może być wykorzystana w przyszłych procesach rekrutacyjnych po przesłaniu klauzuli:

Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.
Data dodania: 2017-08-09
Oferta ważna do: 2017-09-06
Branże: Sprzedaż;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista