Pracownik Produkcji w dziale tampodruku

Progresso dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, poszukuje kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy : Jelcz-Laskowice

Opis stanowiska pracy
Obsługa maszyn do tampodruku oraz sitodruku,

Przygotowanie oraz nadzór nad farbami do nadruku,

·         Ustawianie maszyny oraz parametrów druku,
·         Nadzór nad jakością produkowanych detali.

Wymagania

Doświadczenie na stanowisku produkcyjnym,

·         Motywacja do pracy oraz chęć uczenia się,
Umiejętność pracy w zespole,

·         Dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym (poniedziałek – piątek)

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – bezpośrednio z pracodawcą,

• Szkolenia stanowiskowe,

• Pracę w międzynarodowej, rozwijającej się firmie,

• Możliwość doskonalenia i podnoszenia kwalifikacji

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem na adres: praca@progresso.net.pl
W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.
Informujemy, ze skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
[Certyfikat MPiPS: 540]

Data dodania: 2017-08-10
Oferta ważna do: 2017-09-07
Branże: Inżynieria / technologia; Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 2200 - 2500 zł brutto