Specjalista ds. promocji i reklamy

Elamed Media Group to lider w dostarczaniu wiedzy dla specjalistów. Wydajemy 24 czasopisma branżowe, książki oraz multimedialne kursy na DVD, organizujemy także szkolenia i konferencje inspirując do poszukiwania efektywnych kierunków rozwoju. Codziennie wspieramy w pracy ponad 300 tysięcy profesjonalistów, gwarantując im dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji oraz światowych trendów.

W związku z nieustannym rozwojem firmy poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:
- sprzedaż powierzchni reklamowej w czasopismach branżowych,
- realizacja założonych, indywidualnych oraz zespołowych planów i celów sprzedaży,
- bieżąca współpraca i podtrzymywanie kontaktów ze stałymi klientami oraz nawiązywanie nowych kontaktów handlowych,
- reprezentowanie redakcji na imprezach branżowych,
- monitorowanie przyznanego sektora rynku.

Wymagania :
- wykształcenie wyższe (bądź w trakcie studiów zaocznych),
- gotowość do wyjazdów służbowych,
- doświadczenie w sprzedaży B2B lub B2C,
- łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność,
- zdolności negocjacyjne,
- wysoka kultura osobista,
- prawo jazdy kat. B,
- mile widziana umiejętność obsługi programu CRM.

Oferujemy:
- umowę o pracę na pełny etat,
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + przejrzysty system prowizyjny i premiowy),
- prywatną opiekę medyczna,
- możliwość rozwoju i uczestnictwa w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
- pracę w młodym, dynamicznym zespole pełną wyzwań i możliwości,
- bardzo dobrą lokalizację – Katowice, Al. Roździeńskiego

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysłanie swojego CV na adres: rekrutacja@elamed.plDOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU !!
Data dodania: 2017-08-11
Oferta ważna do: 2017-09-08
Branże: Media / Sztuka / Rozrywka; Sprzedaż;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista