Specjalista ds. sprzedaży

Elamed Media Group to lider w dostarczaniu wiedzy dla specjalistów. Wydajemy czasopisma branżowe,
książki oraz multimedialne kursy na DVD, organizujemy także szkolenia i konferencje inspirując do
poszukiwania efektywnych kierunków rozwoju. Codziennie wspieramy w pracy ponad 300 tysięcy
profesjonalistów, gwarantując im dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji oraz światowych trendów.

W związku z nieustannym rozwojem firmy poszukujemy osób do pracy w DZIALE SPRZEDAŻY PRODUKTÓW na stanowisko:

Zadania:
- pozyskiwanie uczestników konferencji, seminariów i szkoleń organizowanych celem doskonalenia zawodowego specjalistów różnych branż,
- sprzedaż fachowych publikacji książkowych adresowanych m.in. do stomatologów, lekarzy weterynarii, rehabilitantów oraz specjalistów z branż technologicznych,
- sprzedaż produktów multimedialnych,
- sprzedaż prenumerat czasopism specjalistycznych.

Zakres obowiązków:
- telefoniczny kontakt ze ściśle wyselekcjonowaną grupą docelową,
- wysyłka ofert drogą elektroniczną,
- ewidencjonowanie zamówień w systemie CRM,
- monitoring należności,
- raportowanie bieżących wyników pracy.

Czego oczekujemy:
- komunikatywności i pozytywnego nastawienia do ludzi,
- umiejętności zastosowania odpowiedniej argumentacji w rozmowie z klientem,
- zorientowania na osiąganie wyznaczonych celów,
- chęci rozwoju,
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży.

Oferujemy:
- pracę w jednym z największych wydawnictw branżowych,
- umowę o pracę i przejrzysty system wynagradzania,
- udział w ciekawych przedsięwzięciach branżowych,
- możliwość wykonywania satysfakcjonującej pracy niezależnie od wieku, wykształcenia oraz dotychczasowego doświadczenia zawodowego.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysłanie swojego CV na adres: rekrutacja@elamed.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2017-08-11
Oferta ważna do: 2017-09-08
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista
Możliwość pracy zdalnej: NIE

Elamed Sp.z.o.o sp.k

rekrutacja@elamed.pl