Specjalista ds. Zakupów

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 20 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy w branży automotive, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: okolice Bolesławca
nr ref.: 8493/MS
adres e-mail: wroclaw@experumhr.pl

Wymagania:

wykształcenie wyższe (ekonomiczne / techniczne),

·         doświadczenie w obszarze zakupów produkcyjnych,
znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

·         zdolność czytania rysunku technicznego oraz podstawowa wiedza w zakresie zagadnień, technicznych będzie dodatkowym atutem,
umiejętność pracy w zespole,

komunikatywność, rzetelność, wysoka kultura osobista.

Obowiązki:

·         optymalizacja procesu zakupów,
·         pozyskiwanie nowych dostawców,
rozwój i wdrażanie procesu zakupu wyrobów i usług nieprodukcyjnych,

·         negocjowanie kontraktów zakupowych, zapewnienie korzystnych warunków umów,
utrzymanie długotrwałych relacji z dostawcami,

·         budowa strategii zakupowej,
·         przygotowanie raportów zgodnie z profilem stanowiska.

Nasz klient oferuje:

·         zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
·         pracę w nowym, rozwijającym się zespole,
system premii oraz benefitów,

możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku poprzez udział w ciekawych i złożonych projektach.

W swojej aplikacji proszę umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.

Prosimy o przesłanie aplikacji (CV) wraz z podaniem numeru referencyjnego w temacie wiadomości na adres e-mail:

wroclaw@experumhr.pl

Data dodania: 2017-08-14
Oferta ważna do: 2017-09-11
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Specjalista