Backend Developer

Firma rekrutacyjna poszukująca osoby na stanowisko Backend Devlopera dla międzynarodowej firmy, lidera w swojej dziedzinie.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: BACKEND DEVELOPR

Oferujemy:
  • Pracę na nowych technologiach w międzynarodowym środowisku
  • Benefity: karta lunchowa, ubezpieczenie, karta medyczna
  • Pracę w kameralnym zespole
  • Wysoką autonomię

Zakres obowiązków:

•           Na początku wykonywanie i pisanie kodu pod już określone założenia funkcjonalne

•           Przewidywanie odległych skutków decyzji, zapobieganie zagrożeniom, analiza i optymalizacja kodu

•           Docelowo: samodzielne tworzenie modułów, prowadzenie części projektu, koordynacja pracy programistów
•           Obsługa złożonej bazy danych o wielu relacjach

•           Współtworzenie logiki systemu

Wymagania:
·         2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
·         Znajomość python3 na poziomie bardzo dobrym
·         Znajomość postgresql na poziomie bardzo dobrym ·         Znajomość relacyjnych baz danych na poziomie dobrym
·         Znajomość protokołu HTTP
·         Chęć rozwoju w kierunku technologii związanych z ofertą pracy
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: ms@optineo.com

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2017-08-17
Oferta ważna do: 2017-09-14
Branże: IT - Programowanie;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono
Wynagrodzenie: 8000 - 13000 zł brutto