Koordynator pracowników z Ukrainy

Firma Projektanci Kariery to sprawdzony i elastyczny partner w zakresie doradztwa personalnego oraz szkoleniowego wsparcia przedsiębiorstw. Jesteśmy grupą profesjonalistów, która z pasją zajmuje się dostarczaniem rozwiązań dla biznesu z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Sprawnie operujemy w obszarze HR na rynku polskim oraz na rynkach międzynarodowych od ponad dekady. Jesteśmy agencją doradztwa personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9748.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

KOORDYNATOR PRACOWNIKÓW Z UKRAINY

Miejsce pracy: Opole, woj. opolskie

Oferujemy:
  • stabilne wynagrodzenie z możliwością pozyskania karty pobytu (dla cudzoziemców)
  • elastyczny czas pracy (pełny etat)
  • możliwości rozwoju
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • indywidualny plan szkoleniowy
  • atrakcyjny system premiowy
  • dodatkowe benefity

Zakres obowiązków:
  • stały kontakt z pracownikami tymczasowymi z Ukrainy
  • zarządzanie oraz rozwiązywanie bieżących problemów z pracownikami (całodobowa dyspozycyjność telefoniczna w sytuacjach awaryjnych)
  • pomoc w adaptacji i zakwaterowaniu
  • odebranie i zawiezienie pracowników na miejsce zakwaterowania po ich przyjeździe do Polski
  • wyszukiwanie i wyposażanie mieszkań przed przyjazdem pracowników
  • wsparcie pracowników w miejscu pracy
  • tłumaczenie zasad pracy i instrukcji stanowiskowych
  • rekrutacja kandydatów z Ukrainy
  • współpraca z partnerami z Ukrainy
  • przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnianiem pracowników, sprawdzanie ich poprawności oraz uzupełnianie braków
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami

Wymagania:
  • prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
  • znajomość tematyki uzyskiwania przez cudzoziemców pozwoleń na pracę w Polsce
  • biegła znajomość języka ukraińskiego i rosyjskiego
  • komunikatywna znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
  • pełna dyspozycyjność
  • systematyczność
  • komunikatywność
  • znajomość pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z pośrednictwem pracy z Ukrainy do Polski

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV  poprzez formularz aplikacyjny: http://projektancikariery.pl/oferty_pracy/koordynator-pracownikow-ukrainy/

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Kandydatom zapewniamy poufność, możliwość kontaktu w dogodnych godzinach, informację zwrotną na temat przebiegu rekrutacji oraz jasny i przejrzysty proces rekrutacji.   W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Rekrutacji. tel. 77 547 28 40 mail: rekrutacje@projektancikariery.pl
Prosimy dopisz w swojej aplikacji klauzulę o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, z późn. zm.). Przyjmuję także do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do kontroli oraz przetwarzania tych danych, w tym także prawo do ich poprawiania.”
Data dodania: 2017-08-18
Oferta ważna do: 2017-09-15
Branże: HR / Zasoby ludzkie;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Nie określono