Asystent/ka ds. Sprzedaży i Administracji

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży spożywczej poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce Pracy: Warszawa
Numer Referencyjny: ASA/2017/OW

Zakres Obowiązków:
- Obsługa zleceń, kontakt z klientami oraz przygotowanie umów,
- Współpraca z niemieckim oddziałem firmy oraz zewnętrznymi dostawcami usług,
- Dbałość o prawidłową i terminową realizację zamówień,
- Monitorowanie dostaw i ścisła współpraca z działem logistycznym,
- Pełnienie nadzoru nad przyznanymi limitami kredytowymi,
- Wystawianie faktur oraz „miękka windykacja”,
- Koordynacja współpracy z kontrahentami (biura rachunkowe, firmy ubezpieczeniowe, itp.),
- Wsparcie kierownika oddziału,
- Opracowywanie  wewnętrznych raportów finansowych i biznesowych,
- Archiwizacja dokumentów,
- Zarządzanie biurem oraz dbałość o prawidłowy obieg dokumentów;

Wymagania:
- Minimum 2 – letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- Mile widziane ukończone studia związane z ekonomią, logistyką lub administracją,
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
- Umiejętność obsługi programu Excel na poziomie bardzo dobrym,
- Mile widziana znajomość SAP,
- Doskonały zmysł organizacyjny,
- Rozwinięte kompetencje interpersonalne w szczególności umiejętność pracy w zespole;

Oferujemy:
- Umowę o pracę,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Udział w otwarciu nowego biura w Warszawie,
- Pracę w międzynarodowym środowisku,
- Przyjazną atmosferę pracy;

Zainteresowanych zapraszamy do przesłania aplikacji na adres:

rekrutacja1017@mostwanted.pl

Podając w tytule wiadomości numer referencyjny: ASA/2017/OW

Wszystkim Kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Data dodania: 2017-08-18
Oferta ważna do: 2017-09-15
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Nie określono
Możliwość pracy zdalnej: NIE

Grupa Most Wanted!

magdalena.furtak@mostwanted.pl