Praca Holandia- Venlo- PILNIE OD ZARAZ

Miejsce pracy Holandia - Venlo.
PRACA OD ZARAZ.

Zadania: Sadzenie sadzonek, pielęgnacja roślin, sortowanie, pakowanie, wysyłka. Pakowanie owoców i warzyw.

Wymagania: - dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz, - sprawność fizyczna. - znajpmość języka niemieckiego / angielskiego w stopniu komunikatywnym, - motywacja, - mile widziane panie,

Oferujemy: - stawka brutto: 9,06 euro,/h - pracę dwuzmianową, - pracę na 6-8 tygodni, z możliwością dalszej współpracy - cotygodniowe rozliczenia prosto na Twoje konto, - dodatek wakacyjny oraz dodatki za pracę poza regularnymi godzinami, - organizację na miejscu do pracy, - zakwaterowanie oraz polskojęzyczną opiekę w Holandii, - ubezpieczenie podczas pobytu oraz dopilnowanie wszystkich formalności, - dla kandydatów poniżej 23 roku życia niższe koszty zakwaterowania rekompensujące niższa holenderska stawkę ustawową.

  Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: joanna.szadkowska@eastservice.pl   Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych;

Data dodania: 2017-08-21
Oferta ważna do: 2017-09-18
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Praca czasowa
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny