Robotnik magazynowy

Nasza firma Spectrum sp. z o.o.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Robotnik magazynowy

Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 13 zł/h brutto  do 23 zł/h brutto, stawka w zależności od produktywności pracownika.
  • Zakwaterowanie po stronie pracodawcy, pracownik ponosi tytlko 13 pln/dziennie - opłata media.
  • Dojazd busem
  • Opiekę koordynatora
  • Możliwość studijowania

Zakres obowiązków:
  • Kompletacja towaru za pomocą skanera.
  • Obsługiwanie wózków widłowych.
  • Rozmieszczanie towarów w magazynie.
  • Kontrola przyjmowanego i wydawanego towaru.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email:   t.hrynchyshyn@grupaspectrum.eu

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.
Data dodania: 2017-08-21
Oferta ważna do: 2017-09-18
Branże: Logistyka;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Kontrakt / umowa zlecenie
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 2000 - 8000 zł brutto