Znasz ANGIELSKI - przeslij CV

Czy chcesz:
  • Współpracować z ciekawymi ludźmi z różnych stron świata,
  • Rozwijać się wraz z firmą, razem z nią tworzyć nowe standardy działania,
  • Wykonywać swoje obowiązki, a jednocześnie miło spędzać czas
Jeśli tak - dołącz do nas!   Zapraszamy wszystkich, którzy:
  • Znają język ANGIELSKI
  • Są dyspozycyjni do pracy  5:00 – 13:00
  • Mogą rozpocząć pracę 29 sierpnia (wtorek)
W zamian oferujemy:
  • Profesjonalne szkolenia produktowe prowadzone przed doświadczonych trenerów,
  • Biuro w  Warszawa - Mokotów
  • Doskonałą atmosferę i międzynarodowe środowisko
  • Wynagrodzenie 19zł/h brutto
Nie wahaj się wyślij CV jobs@personnelandmedia.com
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2017-08-21
Oferta ważna do: 2017-09-18
Branże: Call center / Obsługa klienta;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: 3000 - 3000 zł brutto