NIEMIECKI - 4000 - bez doświadczenia

Specjalista z j. niemieckim (wsparcie serwisowe)

NIE SPRZEDAŻ – NIE POZYSKIWANIE

Wynagrodzenie 4000 PLN
Umowa o pracę
Miejsce pracy Olsztyn
Opis stanowiska:

• kontakt z klientami  za pośrednictwem różnych kanałów komunikacyjnych (mail, chat, telefon)

• współpraca z innymi działami

• zapewnianie wsparcia i rozwiązywania problemów
Wymagania:

• biegła znajomość języka niemieckiego

• dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
Oferujemy:

• możliwość codziennej pracy z językiem obcym

• przyjazna atmosfera pracy

• premie i bonusu po okresie próbnym ( wynagrodzenie + pakiet benefitów)

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV
jobs@personnelandmedia.com

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.
Data dodania: 2017-08-26
Oferta ważna do: 2017-09-23
Branże: Call center / Obsługa klienta;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: 4000 - 4000 zł brutto