ASYSTENT STARTOWY

Centrum Edukacji ATUT to jedna z największych firm w Polsce zajmujących się edukacją, szkoleniami, a także realizacją projektów unijnych. Jesteśmy firmą z 25 letnim doświadczeniem na rynku usług edukacyjno-szkoleniowych. W chwili obecnej zatrudniamy ponad 1000 osób na terenie całej Polski.

  Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Asystentów Startowych / do dorywczej pracy w okresie września 2017 (praca w godzinach popołudniowych)

Oferujemy:
  • - pracę w ogólnopolskiej firmie
    - atrakcyjne wynagrodzenie
    - możliwość rozwoju zawodowego i współpracę z firmą w innych projektach
    Wymagania
    - elokwencja
    - dobra prezencja
    - zorganizowanie i rzetelność w pracy
    - mile widziane prawo jazdy i samochód

Zakres obowiązków:
  • - przeprowadzenie krótkich prezentacji na wywiadówkach szkolnych/przedszkolnych
    - zebranie zgłoszeń od chętnych rodziców,
    - rozliczenie własnych wyników

Wymagania:
  • - miła aparycja
  • - brak oporów przed wystąpieniem publicznym
  • - mile widziane prawo jazdy i własny samochód (ale niekoniecznie)

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: d.majewska-torba@ceatut.pl
Więcej informacji pod nr tel. 661-933-894

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2017-09-03
Oferta ważna do: 2017-10-01
Branże: Edukacja / Szkolenia; Sprzedaż;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Kontrakt / umowa zlecenie
Poziom stanowiska: Pracownik biurowy
Wynagrodzenie: 500 - 2000 zł brutto