Mgr pielęgniarstwa - nauczyciel

Szkoły dla Dorosłych COSINUS w Olsztynie poszukują osoby na stanowisko nauczyciela:
Magister Pielęgniarstwa
Obowiązki:
praca w  systemie zaocznym w soboty i niedziele
nauczanie medycznych  przedmiotów zawodowych w szkole dla dorosłych na kierunku: Opiekun medyczny.
Zapewniamy umowę zlecenie.
Wymagania:
Wykształcenie wyższe, medyczne  (mgr pielęgniarstwa).

Osoba do kontaktu Anna Tołoczko, tel. 516 061 909
e-mail: a.toloczko@cosinus.pl

Klauzula:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w
ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie
danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”
Buduj z nami siec największych Szkół dla Dorosłych COSINUS
Data dodania: 2017-09-09
Oferta ważna do: 2017-10-07
Branże: Edukacja / Szkolenia;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono