Opiekunka osób starszych

Blue Global jest wiodącą firmą na rynku rekrutacyjnym w Europie. Założona w Portugalii w 2010 roku, Blu Global rozrastała się bardzo dynamicznie i teraz działa w 16 krajach europejskich

OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH

Miejsce pracy:Wielka  Brytania - many locations across the UK

KRÓTKI OPIS STANOWISKA:
Live in carers – only women with previous professional experience as a live in carer – they need to be able to provide references. Living with the client and taking care of him full time. The age limit is up to 60 years of age.

OFERUJEMY:
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
WYMAGANIA:
Prosimy o przesłanie aplikacji cv w j.angielskim na adres: lus@blu-global.com

Data dodania: 2017-09-12
Oferta ważna do: 2017-10-10
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 6000 - 6000 zł brutto
Możliwość pracy zdalnej: NIE

GLOBAL BLUE POLSKA SP Z O O

lus@blu-global.com