Meter Service Europe Sp. z o.o.

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Hydraulik z podstawową znajomością języka niemieckiego

Meter Service Europe Sp z o.o.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Oferujemy:
  • polską umowę o pracę
  • atrakcyjne, miesięczne wynagrodzenie,
  • znalezienie i pokrycie kosztów mieszkania w Niemczech,
  • samochód służbowy w celu  wykonywania czynności służbowych,
  • pracę w miłym zespole.

Zakres obowiązków:
  • montaż i wymiana  liczników wody lub ciepła

Wymagania:
  • posiadanie niezbędnych, udokumentowanych kwalifikacji (świadectwa czeladnicze, certyfikaty etc.),
  • kilkuletnie, poświadczonego doświadczenia w branży (świadectwa pracy etc. ),
  • dyspozycyjność w zakresie pracy na wskazany okres czasu w Niemczech bądź innym kraju,
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego, umożliwiająca porozumiewanie się
    w codziennych sytuacjach,
  • prawo jazdy kat. B.,
  • wysoka kultura osobista,
  • doba organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole.

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: info@meter-service-europe.com ___________

    Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.

    Data dodania: 2017-09-13
    Oferta ważna do: 2017-10-11
    Branże: Budownictwo;
    Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
    Wymagane wykształcenie: Nie określono
    Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny