Instalatorzy Austria

Nasza firma....Personel Konsulting

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Instalator sprzętu
grzejnego, co, Oferujemy:

  • ..Umowa austriacka o pracę
  • wynagrodzenie
  • zakwaterowanie.

Zakres obowiązków:
  • ...Poszukujemy na zlecenie austriackiego  zakładu budowlanego miasta Insbruck,  Wiedeń  ,  Instalatorów  urządzeń hydraulicznych, gazowych, cieplnychWymagane jest wykształcenie kierunkowe ,  doświadczenie , umiejętności, wiedza, wyszkolenie, oraz  dobra znajomość języka niemieckiego, lub angielskiego Opis / Obowiązki: Miejsce pracy: okolice miasta Innsbruck, WiedeńPraca jest aktualna natychmiastPraca jest bezpośrednio u pracodawcy, na stałePracodawcą jest  austriacki   zakład budowlanyCzas pracy: od poniedziałku do piątku, ok. 200 godz. miesięcznie, Główne zadania:Samodzielne wykonywanie prac montażowych w tym urządzeń cieplnych, urządzeń gazowych, urządzeń wodnych. Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem systemów , montaż opomiarowania, wymiana zużytych , uszkodzonych elementów Wymagania:Konieczne bardzo dobre doświadczenie na stanowisku Hydraulik, monter urządzeń grzewczych. sanitarnych, wodnych Umiejętność czytania projektów budowlanych.Konieczna dobra znajomość języka niemieckiego. Konieczne prawo jazdy kat. B   Umiejętność pracy w grupie Oferujemy:Umowa: austriacka o pracę, pełne świadczenia socjalne Płaca miesięczna podstawowa brutto  2072 E, plus 880 E diety, plus nadgodziny uzależnione od:doświadczenia wyszkolenia Zaangażowania Zakwaterowanie zapewnione  I Płatne, w wysokości 300-400 E pobierana opłata z poborówUbezpieczenie i świadczenia wynikające ze stosunku pracy Bardzo proszę o propozycję kandydatów, najlepiej o przesłanie CV w języku niemieckim, lub angielskim koniecznie z fotografią  wraz z podaniem terminu rozpoczęcia pracy kandydata, stopnia znajomości j. niemieckiego, lub angielskiego  i posiadania auta. UWAGA. OSOBY NIESPEŁNIAJĄCE TYCH WARUNKÓW PROSIMY O NIEWYSYŁANIE ZGŁOSZEŃW razie pytań jestem do dyspozycji. Viele Grüße | Serdecznie pozdrawiam
    Personalvermittlung | Agencja pracy 14 948
    22-400 Zamość, ul.J.Kilińskiego 68 atel. + 48 516 620 061tel. + 48 509 555 603

Wymagania:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: _synapsa.synapsa@onet.pl__________

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2017-09-13
Oferta ważna do: 2017-10-11
Branże: Budownictwo;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 15000 - 15000 zł brutto