Młodszy specjalista ds. finansowych

Drog-Mol  z nami bezpiecznie do celu

Jesteśmy jednym z pierwszych producentów znaków drogowych w kraju. Budujemy naszą markę od 1988 roku a bogaty park maszynowy i wyspecjalizowana kadra pozwala sprostać każdemu wyzwaniu w zakresie oznakowania drogowego. Obecnie posiadamy certyfikat ISO 9001: 2009 oraz certyfikat CE na oznakowanie pionowe zgodnie z normą PN-EN 12899.

Nie wahaj się, napisz do nas, zasil nasze szeregi i stań się częścią naszej firmy, drogą do wspólnego sukcesu!

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:       Młodszy specjalista ds. finansowych
                                                                                   Miejsce pracy: śląskie / Pyrzowice

Oczekujemy
◾wykształcenia wyższego technicznego lub ekonomicznego
◾praktycznej znajomość arkuszy kalkulacyjnych
◾prawa jazdy kat. B
◾mile widziane: doświadczenie w fakturowaniu, rozliczaniu kontraktów w budownictwie/produkcji, w tworzeniu umów podwykonawczych, tabel rozliczeniowych, protokołów odbioru,
oraz znajomość zasad obiegu dokumentów magazynowych.

Opis stanowiska
◾ wystawianie dokumentów sprzedażowych (faktury, proformy,
zaliczki, korekty) w systemie Comarch ERP XL
◾ przygotowywanie oraz kontroling rozliczeń realizowanych
kontraktów budowlanych (w tym m. in.: umowy podwykonawcze,
tabele rozliczeniowe, protokoły finansowe, protokoły odbioru)
◾ kontrola prawidłowości przygotowania i obiegu dokumentów
sprzedażowych i rozliczeniowych
◾ bieżące raportowanie dotyczące sprzedaży, rozliczeń;
◾ monitoring należności
◾ ścisła współpraca z działem realizacji robót, działem produkcji,
magazynem oraz z księgowością.

Oferujemy
◾samodzielną, interesującą pracę w renomowanej firmie
◾ wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności oraz
zaangażowania
◾pracę pełną wyzwań, pozwalającą na ciągłe pogłębianie wiedzy i
doskonalenie umiejętności zawodowych z możliwością awansu
◾samodzielność oraz współudział w rozwoju firmy
◾jeśli jesteś osobą otwartą, kontaktową i pracowitą, to ta praca jest
właśnie dla Ciebie – pozwól nam się poznać!

Data dodania: 2017-09-15
Oferta ważna do: 2017-10-13
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Pracownik biurowy
Wynagrodzenie: 3000 - 4000 zł brutto
Możliwość pracy zdalnej: NIE

DROG-MOL

kadry@drogmol.com.pl