KASJER-SPRZEDAWCA

Nasza firma....

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Kasjer/Sprzedawca

Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • elastyczny grafik - możliwość pogodzenia pracy ze studiami,
  • pomoc przy wdrożeniu do pracy na stanowisku,
Zakres obowiązków:
  • obsługa klienta oraz aktywna sprzedaż zgodnie z obowiązującymi standardami,
  • dbanie o czystość i porządek na stacji,
  • dbałość o powierzone mienie.
Wymagania:
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • umiejętność pracy zespołowej i dostosowania się do obowiązujących zasad,
  • zaangażowanie w realizowaniu zadań sprzedażowych,
  • uczciwość, lojalność oraz kultura osobista.

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: rekrutacja@mobruk.pl

    Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”

    Data dodania: 2017-09-18
    Oferta ważna do: 2017-10-16
    Branże: - Pozostałe -;
    Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
    Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
    Poziom stanowiska: Specjalista