Praca z j Polskim - Bułgaria

Stanowisko: Agent Philips

Zadania:  Kontaktowanie się w języku Polskim za Klientami Philipsa – mail, czat, telefon (nie sprzedaż)

Poszukujemy do BUŁGARII na umowę o pracę – pełen etat

Poszukiwani kandydaci posługujący się j polskim oraz angielskim
Rozpoczęcie pracy  11 października 2017

Wynagrodzenie: 2800 netto – umowa o pracę
Po 3 miesiącach premie - 15% miesięcznego wynagrodzenia

oraz  30 euro - kupon żywnościowy i Karta SIM - lokalny numer telefonu komórkowego

Wszyscy są objęci NFZ  od pierwszego dnia.

Zakwaterowanie – Firma pokryje 1 bilet lotniczy (lub inny środek transportu do 500 EUR) i 2 tygodnie pobytu w hotelu. Potem Klient opłata  1-miesięczną opłatę za czynsz + depozyt.

Zainteresowane osoby – gotowe na wyjazd do pracy do BUŁGARII dnia 9 października 2017 roku
Zapraszamy do kontaktu jobs@personnelandmedia.com z dopiskiem Praca Bułgaria UWAGA CV W JĘZYKU ANGIELSKIM – warunek konieczny
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2017-09-18
Oferta ważna do: 2017-10-16
Branże: Call center / Obsługa klienta;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: 5000 - 5000 zł brutto