PRACA ŁAZISKA GÓRNE! pracownik pomocniczy w markecie

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu piętnastu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko:
PRACOWNIK POMOCNICZY W MARKECIE (ŁAZISKA GÓRNE)
Gwarantujemy 160-176 h / miesiąc

Obowiązki:
Pracownik hali:
- wykładanie towaru
- kontrola cen i dat ważności
- dbałość o ekspozycję towarów na półkach
- obsługa kasy fiskalnej
- obsługa terminala płatniczego
- drobne prace porządkowe

Wymogi wobec kandydatów:
- ukończone 18 lat
- posiadanie aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
- rzetelność
- dyspozycyjność
- schludny wygląd

Gwarantujemy:
- strój służbowy
- umowę cywilno-prawną (praca tymczasowa)
- konkurencyjne wynagrodzenie
- terminowe wypłaty wynagrodzenia
- bezpłatne przeszkolenie i przygotowanie do pracy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: rekrutacja@workprofit.pl z dopiskiem: ŁAZISKA GÓRNE lub zadzwoń : 727-405-040 lub 663-053-515

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.
Data dodania: 2017-09-26
Oferta ważna do: 2017-10-24
Branże: Sprzedaż;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Kontrakt / umowa zlecenie
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 2080 - 2700 zł brutto