MONTAŻYSTA- /KA - PRACOWNIK PRODUKCJI

Nasza firma zajmuje się produkcją szaf zewnętrznych wielofunkcyjnych  oraz cokołów wykonanych z poliwęglanu.  Nasz asortyment stanowią produkty dla telekomunikacji oraz sektora kolejowego, systemy studzienek mufowych i kablowych, dostarczamy innowacje w zakresie elektromobilności oraz uniwersalne rozwiązania nadziemne oraz podziemne  w dziedzinie techniki liniowej i telekomunikacyjnej . Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku niemieckim

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: MONTER - PRACOWNIK PRODUKCJI

Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie od 2250,00 brutto do negocjajcji
  • pakiet medyczny
  • pracę od pon. do pt w godz. od 6:00 do 14:00
Zakres obowiązków:  montaż szaf przy stołach montażowych

Wymagania:
  • umiejętności manualne
  • dobra organizacja pracy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: ewa.jedryszka@sichert.pl
telefoniczny: kadry :52 56 84 804

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.
Data dodania: 2017-09-26
Oferta ważna do: 2017-10-24
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 225000 - 225000 zł brutto