Stażysta w Dziale Finansowym

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata na stanowisko:

ST/F/WAW
Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie)

Opis stanowiska:
Udział w procesie analizy odchyleń, kontroli kosztów oraz procedurach związanych z optymalizacją wydatków,
Wsparcie w tworzeniu budżetów,
Opracowywanie różnorodnych analiz i tworzenie raportów finansowych,
Wsparcie zespołu w wykonywanych zadaniach,
Współpraca z innymi działami;

Wymagania:
Status studenta ekonomii, finansów i rachunkowości,
Wiedza z obszaru szeroko pojętych finansów,
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (mile widziany Business English),
Rozwinięte umiejętności analityczne,
Zaangażowanie i chęć rozwoju;

Oferujemy:
Konkurencyjne wynagrodzenie,
Możliwość dopasowania godzin pracy do grafiku zajęć,
Szkolenia i współpracę ze specjalistami z działu finansowego,
Możliwość rozwoju i zdobycia pierwszych doświadczeń w dziale finansowym,
Przyjazną atmosferę,
Prace w dynamicznie rozwijającej się branży;

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie na adres mailowy: rekrutacja_mch@mostwanted.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz.
Data dodania: 2017-09-27
Oferta ważna do: 2017-10-25
Branże: Administracja Biurowa; Doradztwo / konsulting; Finanse / Ekonamia;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Student ostatniego roku
Forma zatrudnienia: Część etatu
Poziom stanowiska: Staż / praktyka