Order picker - holenderskie warunki zatrudnienia

Firma Euro Labora (nr certyfikatu:14601) dla swojego holenderskiego partnera poszukuje osób na stanowisko:

Order picker

Miejsce pracy: Holandia - Venlo

Zadania:

- kompletowanie zamówień (praca ze skanerem)
- pakowanie
- rozwożenie towaru (odzieży) po terenie magazynu

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka angielskiego/niemieckiego
- doświadczenie na w/w stanowisku
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)
- Sofi (mile widziane)

Oferujemy:

- zatrudnienie na warunkach holenderskich
- pełny pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zakwaterowanie

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV/Życiorys z przebiegiem doświadczenia zawodowego na adres mailowy: holandia@euro-labora.com w temacie e-maila proszę wpisać podany w ogłoszeniu numer referencyjny ORPI/NL/2017

Data dodania: 2017-09-28
Oferta ważna do: 2017-10-26
Branże: Logistyka; Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny