Księgowy/a z j. fińskim (z doświadczeniem lub bez) – Toruń

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby do pracy na stanowisku:                   Księgowy/a z j. fińskim

Wymagania:

·         Znajomość języka fińskiego na poziomie komunikatywnym (min. poziom B2) – warunek konieczny ·         Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. poziom B2)  – warunek konieczny ·         Mile widziane wykształcenie kierunkowe na poziomie minimum Technik-Ekonomista, bądź wyższe (Ekonomia, Rachunkowość, Finanse)
Doświadczenie w obszarze księgowości będzie dodatkowym atutem, ale nie jest konieczne

Praktyczna znajomość pakietu MS Office

Bardzo dobra organizacja pracy własnej

·         Sumienność, dokładność  oraz rzetelność
·         Umiejętność efektywnej pracy w zespole

Obowiązki:
Wspieranie aktualnych procesów księgowych

Weryfikacja zapisów księgowych

Praca z różnymi systemami księgowymi (np. SAP)

Kontrola prawidłowości transakcji finansowych oraz nadzór nad sprawnym przepływie dokumentów

·         Przygotowanie wymaganych oświadczeń i raportów
Współpraca z klientem, jak również z instytucjami zewnętrznymi, audytorami oraz działami wewnątrz firmy

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Pakiet socjalny przy umowie o pracę: karta Multisport + prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie oraz różne dodatki do wynagrodzenia (np. na święta Bożego Narodzenia, dodatek do urlopu)

·         Atrakcyjne wynagrodzenie
Pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku w godz. 8-16
·         Bezpłatny udział w kursach językowych
Możliwość rozwoju i awansu zawodowego

Pracę dla dużej, międzynarodowej firmy w nowym biurze w Centrum Torunia

  Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesyłanie cv w języku polskim lub angielskim z podaniem nr ref. KSIEG/TOR/FIN

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Sp. Z o.o.  z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych. Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Sp. Z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane.”

Data dodania: 2017-09-28
Oferta ważna do: 2017-10-26
Branże: Administracja Biurowa; Bankowość; Finanse / Ekonamia;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Specjalista