PRACOWNIK PRODUKCJI/ MAGAZYNIER - Pakowanie art spożywczych - (DRESDEN, NIEMCY)

Selgros Cash&Carry, to specjalista w rekrutacji pracowników w sektorze spożywczym na terenie całych Niemiec.
Współpracujemy z wieloma znanymi producentami ciast, serów, wędlin oraz innych artykułów spożywczych

Poszukujemy kandydatów, do pracy na magazynie w centrum dystrybucyjnym.

Praca na stanowisku : PRACOWNIK PRODUKCJI/ MAGAZYNIER

Praca na różne zmiany (również w porze nocnej oraz weekendy).
Oferta pracy również kieroana jest do par.

Lokalizacja: Dresden

Zakres obowiązków:

• pakowanie artykułów spożywczych

• ważenie i kontrola jakości produktów

• praca przy taśmie produkcyjnej

• etykietowanie produktów

• obsługa maszyn produkcyjnych

• utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

• uwzględnienie i przestrzeganie procedur pracyh

• przestrzeganie zasad etycznych i wartości firmy

Minimalne Wymagania:

• dokładności, staranności

• umiejętności pracy w zespole

• dobrej organizacji pracy własnej

• gotowości do pracy w systemie 2 zmianowym oraz w weekeny

• doświadczenie na podobnym stanowisku będzie zaletą

Oferujemy:

• legalne zatrudnienie wraz z możliwością stałej współpracy

• zatrudnienie w oparciu o umowę o prace tymczasową

• atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie (10,15 eu/h brutto)

• zakwaterowanie w kraju wykonywanej pracy

• wsparcie w organizacji transportu

• wsparcie polskojęzycznego opiekuna w państwie wykonywanej pracy

Kontakt:

Aby wziąć udział w procesie rekrutacji, należy wysłać aplikację CV (w języku polskim) na adres email:
nextime@pakowacz.de

Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)

Data dodania: 2017-09-28
Oferta ważna do: 2017-10-26
Branże: Kontrola jakości; Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 8400 - 9200 zł brutto