Inżynier Budowy (branża sanitarna)

ENERGIA Polska S.A. to dostawca nowoczesnych rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii. Dostarczamy naszym klientom systemy i urządzenia z zakresu rozproszonej energetyki (m.in. panele fotowoltaiczne, pompy ciepła), jesteśmy jednym z niekwestionowanych liderów na tym rynku. Inwestujemy w innowacyjne rozwiązania wykorzystania energii, dzięki czemu odnotowujemy ciągły i dynamiczny rozwój grupy.

Stanowisko jakie mamy do zaoferowania to:
Miejsce pracy: woj. lubelskie, podkarpackie, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska:

• nadzorowanie i koordynacja robót instalacyjnych wykonywanych przez podwykonawców zgodnie z prawem budowlanym i innymi obowiązującymi przepisami,

• współpraca z kierownikiem budowy, podwykonawcami, inwestorem i projektantami,

• kontrola oraz rozliczanie robót instalacyjnych,

• prowadzenie dokumentacji budowy, przygotowanie dokumentacji i uczestnictwo w odbiorach,

• udział przy przygotowywaniu budowy.

Oczekiwania wobec kandydata:

• min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

• doświadczenie przy budowie instalacji sanitarnych, modernizacji kotłowni, węzłów cieplnych lub/i instalacji solarnych,

• wykształcenie wyższe techniczne (Budownictwo lub kierunki pokrewne),

• komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,

• dobra organizacja pracy,

• determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów,

• prawo jazdy kat. B,

• gotowość do pracy w delegacji na terenie Polski.

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie przy realizacji inwestycji w zakresie wymiany/montażu instalacji sanitarnych w budownictwie wielorodzinnym (bloki, kamienice).

Jako firma oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,

• premiowy system motywacyjny,

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• pracę w młodym i dynamicznym zespole,

• zdobycie cennego doświadczenia w przyszłościowej branży jaką jest OZE,

• niezbędne narzędzia pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku na adres: rekrutacja@energiapolska.pl, wpisując kod ref. (IBDS/KR/16 ) oferty.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o załączenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Energia Polska S.A. moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.)." Powyższa zgoda dotyczy również załączonych przeze mnie ewentualnych dodatkowych dokumentów (CV, referencje, etc.).
Wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne. Zgoda może być wycofana pisemnie w każdym czasie.

Data dodania: 2017-09-29
Oferta ważna do: 2017-10-27
Branże: Budownictwo; Inżynieria / technologia;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Specjalista