Zaopatrzeniowiec

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 20 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.
Dla naszego Klienta,
międzynarodowej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Żarów
nr ref.: 8501/ZA

Wymagania:

·         wykształcenie techniczne,
doświadczenie na podobnym stanowisku,

znajomość języka angielskiego na poziomie B2,

znajomość elementów elektrycznych, pneumatycznych, hydraulicznych,

znajomość dostawców części zamiennych wyżej wymienionych sektorów,

uczciwość, samodzielność, umiejętność pracy w zespole, skuteczność działania.

Obowiązki:

·         bieżący kontakt z dostawcami i serwisantami maszyn,
·         składanie zamówień do dostawców zagranicznych i krajowych,
analiza zapotrzebowania na komponenty,

·         analiza i optymalizacja stanów magazynowych,
obsługa systemu ERP.

Nasz Klient oferuje:

·         pracę w międzynarodowym środowisku,
umowę o pracę,

narzędzia niezbędne do pracy.

W swojej aplikacji proszę umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.

Prosimy o przesłanie aplikacji (CV i listu motywacyjnego) wraz z podaniem numeru referencyjnego w temacie wiadomości na adres e-mail:

wroclaw
@experumhr.pl

Data dodania: 2017-10-02
Oferta ważna do: 2017-10-30
Branże: Logistyka;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono