ZIĘBICE! wykładanie towaru

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu piętnastu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko:

WYKŁADANIE TOWARU (ZIĘBICE)

Zakres obowiązków:

• Wykładanie towaru na półki

• Dbanie o porządek a stanowisku pracy

Wymagania:

• Ukończone 18lat

• Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

• Komunikatywność i kultura osobista

• Schludny wygląd

• Pozytywne nastawienie

• Status ucznia/studenta mile widziany

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną - praca tymczasowa

• Wynagrodzenie wypłacane w terminie

• Konkurencyjne wynagrodzenie

• Elastyczny czas pracy

• Bezpłatne szkolenia

www.workprofit.pl

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: rekrutacja@workprofit.pl z dopiskiem: ZIĘBICE/hala

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.
Data dodania: 2017-10-03
Oferta ważna do: 2017-10-31
Branże: Sprzedaż;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Kontrakt / umowa zlecenie
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny