Liczenie towaru w markecie za granicą – bez znajomości języka – OD ZARAZ!

Spółka INVENT świadczy wyspecjalizowane usługi inwentaryzacyjne dla branży handlowej, logistyki i produkcji. Celem firmy jest spełnianie potrzeb naszych kontrahentów, dlatego też każdorazowo projekt dostosowywany jest do specyfiki zlecenia.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Zakres obowiązków:
  • Zarób z nami w ciągu 3 tygodni:
  • od 2500 zł na rękę dla liczącego,
  • od 3000 zł na rękę dla liczącego znającego język niemieckim,
  • od 3000 zł na rękę dla liczącego pełniącego funkcję kierowcy,
  • od 3500 zł na rękę dla liczącego pełniącego funkcję kierowcy z językiem niemieckim.
  • Liczenie towaru w markecie przy pomocy skanera elektronicznego - nie wymagamy doświadczenia - zapewniamy szkolenie!

Wymagania:
  • dyspozycyjności 6 dni w tygodniu (także w godzinach nocnych)
  • podpisania oświadczenia o niekaralności,
  • pełnoletności,
  • chęci i pełnego zaangażowania.
  • Gwarantujemy:
  • darmowy transport,
  • darmowe zakwaterowanie,
  • umowę zlecenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia awansu na koordynatora zespołu,
  • szkolenie z obsługi skanera przed rozpoczęciem liczenia.
Zapisy oraz wszystkie formalności załatwisz bez wychodzenia z domu: - wyślij zgłoszenie online na stronie: strona INVENT, - lub wyślij SMS o treści: „Liczący”. Tel.: 600 020 329. Oddzwonimy w ciągu 48h.Po zgłoszeniu nasz konsultant zadzwoni i przedstawi terminy wyjazdów. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.
Data dodania: 2017-10-05
Oferta ważna do: 2017-11-02
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Kontrakt / umowa zlecenie
Poziom stanowiska: Nie określono
Wynagrodzenie: 2500 - 2500 zł brutto