AUTOMATYK

VENATOR HR dla naszego Klienta, międzynarodowego lidera produkcji, europejskiej firmy poszukuje specjalisty na stanowisko: Automatyk

Nr oferty: AMU/ 17/10
Miejsce pracy: Wrocław

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i rozwój zawodowy
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Bogaty pakiet szkoleniowy

Zakres obowiązków:
Utrzymanie ciągłości produkcji oraz odpowiedzialność za wszystkie aspekty elektryczne i automatyczne w obszarze produkcji, przy zachowaniu zasad BHP

  • Diagnozowanie przyczyn awarii
  • Usuwanie awarii zgodnie z priorytetami oraz wdrażanie akcji korygujących
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych i przeglądowych
  • Wykonywanie modernizacji oraz usprawnień maszyn
  • Aktywny udział w rozwiązywaniu problemów produkcyjnych oraz wymiana informacji wewnątrz zespołu utrzymania ruchu
  • Wykonywanie wszystkich prac zgodnie z przepisami prawnymi, BHP, instrukcjami oraz wewnętrznymi standardami / procedurami (np. LOTO)

Kwalifikacje i Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (automatyka, elektryka, elektronika, mechatronika)
  • Praktyczna znajomość, rozumienie zagadnień mechatroniki
  • Umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej (m.in. schematy zasilania i sterowania elektrycznego) oraz praktyczna umiejętność aktualizacji dokumentacji
  • Projektowanie prostych układów sterowania automatyki
  • Umiejętność szybkiego i skutecznego rozwiązywania problemów, systematycznej organizacji pracy
  • Umiejętność pracy zespołowej oraz pracy indywidualnej
  • Dalszy rozwój wiedzy technicznej, zdolność efektywnego uczenia się
  • Znajomość Simatic Menager (sterowniki PLC firmy Siemens)
  • Znajomość techniki napędów elektrycznych (np. silniki oraz falowniki ABB) mile widziana
  • Uprawnienia SEP E1 / E2 / E3
  • Znajomość zasad 5S, TPM

  • atrakcyjne wynagrodzenie i rozwój zawodowy
  • bogaty pakiet socjalny
  • bogaty pakiet szkoleniowy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: info@venatorhr.eu

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2017-10-05
Oferta ważna do: 2017-11-02
Branże: Inżynieria / technologia; Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Specjalista