Specjalista ds. Transportu

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 20 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: okolice Wrocławia

nr ref.: 8544/ST
adres e-mail: wroclaw@experumhr.pl

Wymagania:

·         preferowane wykształcenie wyższe,
minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku związanym z logistyką lub transportem,

dobra znajomość języka niemieckiego – poziom B2,

komunikatywna znajomość języka angielskiego – B1/B2,·         bardzo dobra znajomość procesu MRP,
doświadczenie w optymalizacji procesu produkcji,

·         gotowość od częstego odbywania podróży służbowych
mile widziana znajomość SAP R3,

·         wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne.

Obowiązki:

·         planowanie załadunku oraz kontrola transportu,
zarządzanie istniejącym panelem dostawców oraz wyszukiwanie korzystniejszych rozwiązań,

współpraca z Planistą Produkcji w celu dostosowaniu planu produkcyjnego do stanu magazynu, zastępstwo Planisty Produkcji w razie nieobecności,
·         współpraca z miejscowymi oraz zagranicznymi zespołami/działami firmy (Obsługa Klienta, Sprzedaż, Produkcja, Pakowanie) w celu realizacji transportu oraz zapewniania wysokiej jakości obsługi klienta,
optymalizacja procesu, wprowadzanie udoskonaleń oraz monitorowanie kluczowych parametrów,

kontrolowanie dostawców pod względem wydajności i jakości oraz raportowanie miesięcznych stanów magazynów,

·         negocjowanie warunków współpracy z dostawcami oraz udział w spotkaniach z klientami.

Nasz Klient oferuje:

·         możliwość rozwoju dzięki szerokiemu zakresowi obowiązków,
możliwość wpływu na organizację, otwartość na innowacje, pomysły,

atrakcyjny pakiet socjalny,

nowoczesne, stale udoskonalane miejsce pracy,

przyjazną atmosferę.

Prosimy o przesłanie aplikacji (CV w języku polskim oraz angielskim) wraz z podaniem numeru referencyjnego w temacie wiadomości na adres e-mail:   wroclaw@experumhr.pl

W swojej aplikacji proszę umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.

Data dodania: 2017-10-10
Oferta ważna do: 2017-11-07
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono
Możliwość pracy zdalnej: NIE

Experum HR

wroclaw@experumhr.pl