Agencja Pracy Select

Łódzkie
Bełchatów
Proszę wybrać...

PRACOWNIK BIUROWY (Z GRUPĄ)

Agencja Pracy Select, firma działająca w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), poszukuje kandydatów na stanowisko:
PRACOWNIK BIUROWY (Z GRUPĄ)Nr. ref.: PRAC/BIUROWY/2017
Miejsce pracy: Bełchatów Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Oferujemy:
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat.
- Wynagrodzenie negocjowane w zależności od posiadanych umiejętności.
- Możliwość zdobycia doświadczenia i nowych kwalifikacji.
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zakres obowiązków:
- Prowadzenie dokumentacji płacowej i kadrowej.
- Udzielanie informacji pracownikom w zakresie kadrowo - płacowym.
- Podstawowa obsługa księgowa oraz wprowadzanie danych do systemu księgowego.
- Wspieranie specjalistów działu w bieżących zadaniach.
- Inne obowiązki administracyjne.

Wymagania:
- Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku.
- Podstawowa znajomość zagadnień kadrowych i płacowych.
- Podstawowa znajomość zagadnień księgowych.
- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
- Samodzielność i pro aktywność w codziennej pracy.
- Chęć rozwoju w obszarze kadrowo-płacowym.
- Umiejętność planowania i organizowania własnej pracy.
- Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych.
- Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności - warunek konieczny.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: kadry@select-hr.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.
Data dodania: 2017-10-11
Oferta ważna do: 2017-11-08
Branże: Administracja Biurowa;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik biurowy
Wynagrodzenie: brak informacji