Ustawiacz Wtryskarek

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od kilkunastu lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży tworzyw sztucznych, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Żarów
nr ref.: 8536/UW
adres e-mail: wroclaw@experumhr.pl

Wymagania:

·         wykształcenie co najmniej średnie,
doświadczenie na analogicznym stanowisku,

chęć rozwoju,

umiejętność pracy w grupie,

dyspozycyjność, zaangażowanie.

Obowiązki:

·         ustawianie wtryskarek zgodnie z przygotowaną dokumentacją technologiczną,
bieżąca korekta procesu/programu wtrysku w celu uzyskania poprawnej jakości produkowanych wyrobów,

koordynowanie prawidłowego przebiegu procesu,

umiejętność czytania rysunku technicznego,

znajomość procesu i technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Nasz Klient oferuje:

·         umowę o prace w stabilnej, międzynarodowej firmie o ustalonej pozycji na rynku,
wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
·         stabilną pracę w międzynarodowym środowisku,
realna możliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy o przesłanie aplikacji (CV) wraz z podaniem numeru referencyjnego w temacie wiadomości na adres e-mail:   wroclaw@experumhr.pl

W swojej aplikacji proszę umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.
Data dodania: 2017-10-12
Oferta ważna do: 2017-11-09
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono