Operator CNC

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 20 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.
Dla naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: okolice Świebodzic

nr ref.: 8519/OCN
adres e-mail: wroclaw@experumhr.pl

Wymagania:

·         wykształcenie minimum zawodowe lub techniczne, preferowane kierunki związane z mechaniką i obróbką wiórową,
doświadczenie w obsłudze maszyn sterowanych numerycznie CNC,
·         mile widziana znajomość języka angielskiego technicznego,
umiejętność czytania rysunku technicznego,

·         umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi,
znajomość normy ISO 9001.

Obowiązki:

obsługiwanie maszyn sterowanych numerycznie CNC,

dobieranie i zamawianie narzędzi produkcyjnych,
·         usuwanie zakłóceń w pracy maszyn,
kontrolowanie jakości wg wytycznych obowiązujących w firmie (ISO 9001),

samodzielne przygotowywanie narzędzi i materiałów do pracy.

Nasz Klient oferuje:

·         możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie,
pracę w systemie trzyzmianowym,

benefity pozapłacowe.

W swojej aplikacji proszę umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.

Prosimy o przesłanie aplikacji (CV) wraz z podaniem numeru referencyjnego w temacie wiadomości na adres e-mail:   wroclaw@experumhr.pl

Data dodania: 2017-10-12
Oferta ważna do: 2017-11-09
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono
Możliwość pracy zdalnej: NIE

Experum HR

wroclaw@experumhr.pl