Spawacz MAG Zwickau

ANT Personalservice GmbH to sprawdzona niemiecka agencja pracy tymczasowej z wieloletnim doświadczeniem na niemieckim rynku pracy. Zatrudniamy pracowników w zawodach: spawacz MAG 2-10 mm Obecnie dla naszych wieloletnich klientów poszukujemy fachowców  w zawodzie Spawacz z językiem niemieckim
Opis stanowiska: - Spawanie zgodnie ze specyfikacją i rysunkami technicznymi konstrukcji stalowych - Wykonywanie wysokojakościowych spoin - Staranność wykonywanych prac, sumienność, skrupulatność, dokładność

Wymagania: - Doświadczenia w pracy na w/w stanowisku - Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe - Ważnych uprawnień spawalniczych metodą MAG - Komunikatywna znajomość j. niemieckiego - Mile widziane prawo jazdy kat. B, własny samochód

Nasza oferta: - niemiecką umowę o pracę na czas nieokreslony - pełen pakiet socjalny - organizację zakwaterowania - płatny urlop + dodatek swiąteczny - możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych - niemieckie ubezpieczenie ( także dla rodziny jeśli jest ono potrzebne), - możliwość otrzymania Kindergeld 192,- € na dziecko

podgajecki@ant-personal.de
Tel. +48790617281

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.
Data dodania: 2017-10-12
Oferta ważna do: 2017-11-09
Branże: Motoryzacja; Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 1800 - 2600 zł brutto