Operator wózka widłowego - Wielka Brytania, WYSOKIE ZAROBKI

W Blu Global wierzymy, że zrozumienie różnic pomiędzy krajami w Europie powoduje, że nasze podejście do klienta oraz osługa jaką proponujemy będzie bardziej spersonalizowana dając większe możliwości każdemu kandydatowi.

Blu Global jest wiodącą firmą na rynku rekrutacyjnym w Europie. Założona w Portugalii w 2010 roku, rozrastała się bardzo dynamicznie i teraz działa w 16 krajach europejskich.

Aktualnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Lokalizacje: Liverpool, Kettering

OPIS STANOWISKA:

Wykonywanie pracy w magazynie za pomocą wózka widłowego: czołówka/wysoki skład. Praca dla największych firm logistycznych w Wielkiej Brytanii.

WYMAGANIA:

- Uprawnienia do kierowania wózkami widowymi

- MInimum 6 m-cy doświadczenia w pracy wózkami: czołówka/wysoki skład

- Znajomość języka angielskiego

OFERTA FIRMY:

- Zarobki od 7,50 £ do 8,80 £ za godzinę

- Stabilne zatrudnienie

- Szybka możliwość przejścia bezpośrednio na umowę z klientem

- Pomoc w zaaklimatyzowaniu w Wielkiej Brytanii

- Szkolenia opłacane przez pracodawce

Zapraszamy do wysłania swojego CV na kbo@blu-global.com

Proszę o dodanie do CV klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych: "I hereby give consent for my personal data included in my application to be processed for the purpose of the recruitment process under the Personal Data Protecion Act as of 29 August 1997, consolidated test: Journal of Laws 2016, item 922 as ameded".

Data dodania: 2017-10-20
Oferta ważna do: 2017-11-17
Branże: Logistyka;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono