INŻYNIER W DZIALE R&D

Miejsce pracy: Krzęcin (powiat Choszczeński)

Zakres obowiązków

  • projektowanie oraz wdrażanie nowych produktów
  • udoskonalanie istniejących produktów
  • optymalizacja procesów produkcyjnych
  • współpraca z osobami zarządzającymi produkcją oraz technologami
  • opracowywanie oraz tworzenie technologii wytwarzania produktów
  • tworzenie wycen wyrobów gotowych
  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • nadzór nad zgodnością wykonywanych produktów z technologią oraz dokumentacją techniczną

Od kandydatów oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego
  • znajomości rysunku technicznego
  • umiejętności tworzenia dokumentacji w programie SolidWorks
  • dobrej znajomości MS Office
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • kreatywności, samodzielności, komunikatywności
  • umiejętności pracy w zespole
  • dynamiki w działaniu
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • mile widziane doświadczenie związane z produkcją opakowań
  • mile widziana znajomość obsługi systemów klasy ERP

Oferujemy:

  • stabilną i interesującą pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • przyjazną atmosferę pracy
Zapraszamy do złożenia CV na adres: rekrutacja@2×3.pl
W tytule wiadomości prosimy wpisać: INŻYNIER W DZIALE RD
Data dodania: 2017-10-31
Oferta ważna do: 2017-11-28
Branże: Inżynieria / technologia; Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista