Fundraiser

Nasza firma....

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Specjalista ds. pozyskiwania funduszy (fundraiser)

Oferujemy:
  • praca zdalna
  • elastyczny czas pracy
  • prowizyjny system wynagrodzenia
  • Warunki współpracy do ustalenia

Zakres obowiązków:
  • tworzenie i realizowanie strategii fundraisingowych;
  • pozyskiwanie darczyńców indywidualnych i korporacyjnych
  • organizowanie kampanii fundraisingowych,
  • monitorowanie rynku funduszy dla organizacji pozarządowych;
  • przygotowywanie planów i indywidualnych propozycji współpracy dopasowanych do potrzeb i specyfiki poszczególnych darczyńców i sponsorów

Wymagania:
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • wiedza dotycząca funkcjonowania organizacji pozarządowych
  • mile widziane doświadczenie w przygotowywaniu kampanii fundraisingowych

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: biuro@liberta.org.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2017-11-24
Oferta ważna do: 2017-12-22
Branże: Doradztwo / konsulting; Granty;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Kontrakt / umowa zlecenie
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: 500 - 500 zł brutto
Możliwość pracy zdalnej: TAK