hydraulicy NIEMCY

Nasza firma....Personel Konsulting

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

elektryk budowlany
Oferujemy:
  • ...umowa niemiecka
  • zakwaterowanie płatne
  • wynagrodzenie
  • ubezpioeczenie

Zakres obowiązków:
    Witam Państwa,

    Poszukuję na zlecenie niemieckiego   zakładu usług budowlanych  z okolic miasta Monachium, Norymberga, KASSEEL   i okolice : osoby na stanowisko  Hydraulik  , systemy wod-kan, oraz grzejne . Kandydat musi mieć wyuczony zawód w tym kierunku, oraz doświadczenie w pracy jako Hydraulik.
    Kandydat BĘDZIE ZAJMOWAŁ SIĘ WYKONYWANIEM INSTALACJI Wod-kan, Grzejnych PODŁĄCZANIEM ODBIORNIKÓW, ORAZ URUCHAMIANIEM TYCH URZĄDZEŃ
    Kandydat   musi  mówić po niemiecku w stopniu  umożliwiającym swobodną i zrozumiałą konwersację oraz posiadać auto i narzędzia dla Hydraulika

     UWAGA MOŻE BYĆ TEAM !!!!

    Opis / Obowiązki:
    Praca polega na wykonywaniu instalacji CO, WOD-KAN,  zarówno w obiektach przemysłowych jak mieszkalnych

    Miejsce pracy: okolice miasta Monachium, Kassel, Norymberga   i inne miasta w okolicy

    Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie

    OFERUJEMY

    Długotrwała umowa o pracę z niemieckim  pracodawcą .
    Praca jest stacjonarna.
    Czas pracy: od poniedziałku do piątku (7 – 17), ok. 180 do 200 godz./ mies.
    Płaca miesięczna brutto  2550 E PLUS DIETA DZIENNA OD 40-50 e w zalezności od doświadczenie, oraz przygotowania kandydata

    zaZa  Za  długotrwałą pracę wypłata premii w wysokości 1000 E  netto po 6 miesiącach pracy, oraz  drugie 1000 E po roku pracy

    Ubezpieczenie PRACOWNICZE

    Wymagania:

        Wyuczony zawód   Elektryk , wymagane jest Świadectwo szkolne, lub tytuł czeladnika lub mistrza)lub posiadać dobre i długotrwałe doświadczenie, oraz uprawnienia
    Bardzo dobre doświadczenie przy pracach  budowlanej

        Konieczny własny samochód do dojazdu z mieszkania do pracy
        Gotowość pracy w soboty (jeśli nastąpi potrzeba)
        Samodzielność i odpowiedzialność wykonywania pracy

     UWAGA!! Bez znajomości języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym konwersację prosimy nie aplikować

    Zakwaterowanie zapewnione płatne od 300 E miesięcznie

    Wypłata wszystkich nadgodzin,

    Bardzo proszę o propozycję kandydatów, najlepiej o przesłanie CV w języku niemieckim wraz z kopią świadectw,  i z podaniem terminu rozpoczęcia pracy kandydata oraz stopnia znajomości j. niemieckiego.

    W razie pytań jestem do dyspozycji.

    Viele Grüße | Serdecznie pozdrawiam

    Personalvermittlung | Agencja pracy14 948

    ul.J.Kilinskiego 68 a

    22-400 Zamość

    tel516620061
    509555603
    www.goldennet.pl/firma.20010
Wymagania:
  • ...wyszkolenie i uprawnienia
  • znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: ____synapsa.synapsa@onet.pl_______

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2017-11-25
Oferta ważna do: 2017-12-23
Branże: Budownictwo; Energetyka, Nafta i Gaz;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 2100 - 2100 zł brutto