Kierownik Projektu / inzynier budownictwa

Certyfikowana niemiecka firma Riele IMAB (Industriemontage und Anlagenbau), ktora zajmuje sie konstruowaniem konstrukcji stalowych oglasza nabor na stanowisko:   Kierownik Projektu

Opis stanowiska:

  • Zarzadzanie zespolem specjalistow w biurze jak i na budowie,
  • zarzadzanie projektem,
  • przeprowadzanie inspekcji na terenie budowy,
  • kontakt z klientem,
  • praca w biurze w Lipsku (Niemcy).

Wymagania:

  • Kilkuletnie doswiadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobry jezyk niemiecki w mowie i w pismie,
  • chec pracy poza granicami Polski,
  • wyksztalcenie inzynierskie (zakres m.in. mechanika, budownictwo, architektura) mile widziane.

  Oferta:

  • Niemiecka umowa o prace,
  • zatrudnienie bez posrednikow, umowa bezposrednio z Riele,
  • atrakcyjne zarobki,
  • mozliwosc rozwoju i awansu,
  • praca w polsko-niemieckim zespole.
  Zainteresowanych prosimy o przeslanie swojego CV (w formacie .pdf) oraz skany certyfikatow i dyplomow.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.
Data dodania: 2017-11-27
Oferta ważna do: 2017-12-25
Branże: Administracja Biurowa; Budownictwo; Inżynieria / technologia;
Wymagane doświadczenie: Wieloletnie (4 lata i więcej)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Kierownik
Wynagrodzenie: 5000 - 10000 zł brutto