Operator plotera drukującego

Miejsce pracy: Krzęcin

Firma 2×3 S.A. istnieje na rynku od 1996 r. Z sukcesem zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją wysokiej jakości produktów komunikacji wizualnej z przeznaczeniem dla biura, szkoły, instytucji administracji publicznej, przedsiębiorstw różnych branż, rynku reklamowego, jak również do użytku domowego.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku należeć będzie:

Zakres obowiązków

  • obsługa plotera drukującego,
  • dbanie o porządek w wyznaczonym obszarze,
  • praca zgodnie z określonymi procedurami,
  • współpraca z operatorami produkcji

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • odpowiedzialność,
  • sumienność

Oferujemy:

  • stabilną i interesującą pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • przyjazną atmosferę pracy
Zapraszamy do złożenia CV na adres: rekrutacja@2×3.pl
W tytule wiadomości prosimy wpisać: OPERATOR PLOTERA DRUKUJĄCEGO
Data dodania: 2017-12-05
Oferta ważna do: 2018-01-02
Branże: Administracja Biurowa; Inżynieria / technologia; Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista