Hydraulicy

Nasza firma....Personel KONSULTING, Agencja Pracy  14 948

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko
Hydraulik

Oferujemy:
  • ..umowa z niemieckim pracodawca
  • .zakwaterowanie
  • ubezpieczenie

Zakres obowiązków:
    Witam Państwa,  poszukuję na zlecenie niemieckiej firmy budowlanej z okolic MONACHIUM, oraz całe NIEMCY HYDRAULIKÓW BUDOWLANYCH. Kandydaci muszą posiadać wykształcenie ukierunkowane oraz mówić komunikatywnie po niemiecku
    Opis / Obowiązki:

    Miasto: Berlin, Monachium całe Niemcy Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie Okres pracy: na stałe Pracodawcą jest niemiecka firma budowlana Praca na pełny etat 5 dni w tygodniu, na, ok. 170 godzin miesięcznie, plus możliwe nadgodzinyGłówne zadania: Wykonywanie instalacji HYDRAULICZNYCH, wod-kan, grzewczych, ściekowych itp budynków przemysłowych, jak te domów jednorodzinnych Podłączanie urządzeń jak piece, itp Przestrzeganie przepisów BHP   Wymagania:
    • Wykształcenie ukierunkowane Hydraulik, oraz uprawnienia do wykonywania instalacji hydraulicznych i doświadczenie zawodowe min. 3 lata
    • Konieczna komunikatywna znajomość języka niemieckiego
    • umiejętność spawania, oraz lutowania miękkiego i twardego
    Przestrzeganie norm i standardów w zakładzie pracyAkceptacja pracy również podczas weekendu i wieczorami Umiejętność pracy w szybkim tempie i pod presją czasu
    • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
    • Punktualność, samodzielność, dokładność
    • Posiadanie samochodu, oraz podstawowych narzędzi
      Oferujemy: Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne Wynagrodzenie miesięczne netto minimum  1900 euro na rękę  (w zależności od liczby godzin ) Kwaterę zapewnia pracodawca, kwatera bezpłatna Praca jest w możliwie długim okresie zatreudnienia  Bardzo proszę o propozycję kandydatów, najlepiej o przesłanie CV w języku niemieckim wraz z podaniem terminu rozpoczęcia pracy kandydata, stopnia znajomosci j. niemieckiego.   W razie pytań jestem do dyspozycji.   Personel KonsultingAgencja PRACY 14 94822-400 Zamośćul.J.Kilińskiego 68 a,

    Virenfrei. www.avast.com

Wymagania:
  • ...wykształcenie
  • uprawnienia
  • znajomość jezykaniemnieckiego

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: __synapsa.synapsa@onet.pl_________

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2017-12-06
Oferta ważna do: 2018-01-03
Branże: Budownictwo; Energetyka, Nafta i Gaz;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 1900 - 1900 zł brutto