Notebooki biznesowe Sp. z o.o.

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Konsultant infolinii

Firma kuzniewski.pl od 2008 roku dostarcza najwyższej jakości rozwiązania informatyczne dla klientów biznesowych oraz instytucjonalnych. Poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

- obsługa zapytań telefonicznych oraz przekazywanie ich do specjalistów ds. sprzedaży
- obsługa rozmów przychodzących dotyczących produktów i usług
- budowanie pozytywnych relacji z klientami firmy
- przygotowywanie zestawień i analiz na potrzeby działu

Wymagamy:

- wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych, kultury osobistej i łatwości w nawiązywaniu kontaktów
- bardzo dobrej organizacji czasu pracy
- mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta
- mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- mile widziana znajomość sprzętu oraz zagadnień informatycznych

Oferujemy:

- atrakcyjne warunki zatrudnienia
- możliwość obcowania z najnowszymi rozwiązaniami informatycznymi
- pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny na adres mailowy rekrutacja@kuzniewski.pl.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).".

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Data dodania: 2017-12-08
Oferta ważna do: 2018-01-05
Branże: Call center / Obsługa klienta; IT - Administracja; IT - e-commerce;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: 2500 - 4000 zł brutto