Pracownik Magazynu

Blu Global Recruiters

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko
Praca w Magazynie

Oferujemy:
  • Blue Global jest renomowaną brytyjską firmą pośrednictwa pracy założoną w roku 2011. Prowadzimy nabór pracowników z krajów UE na legalne zatrudnienie na umowę dla dużych pracodawców na terenie UK. W ramach kompleksowego serwisu obsługi klienta Blu Global w kooperacji z firmą International Travel może zapewnić państwu pomoc na terenie UK: ·         Transport - od momentu wylądowania w Wielkiej Brytanii ·         Dowóz do pracodawcy ·         Załatwienia wszystkich formalności ·         Wynajem mieszkania z opłaceniem 2 tygodni i kaucji   Wszystkie te usługi są dobrowolne i całkowicie niezależne od oferty pracy. Istotne jest, że skorzystanie z powyższej pomocy nie pociąga za sobą jakichkolwiek opłat przed przylotem do Wielkiej Brytanii. Blu Global ponosi 100% kosztów na podstawie umowy z przyszłym pracownikiem i na podstawie jego deklaracji o gotowości przylotu oraz kopi biletu lotniczego wykupionego przez pracownika. Całość kosztów związanych z wyżej opisaną obsługą pokrywa pracownik w ratach dopiero po przylocie do Anglii. Samodzielne zorganizowanie transportu i odpowiedniego kosztowo zakwaterowania w krótkim czasie jest bardzo trudne.  Ideą wiodącą tego programu pomocy nie jest profit dla Blu Global oraz jej partnera International Travel, lecz faktyczna pomoc.   Wynagrodzenie od 8,25 GBP do 10 GBP za godzinę (brutto) Różnorodne firmy i miejscowości w Wielkiej Brytanii: Warrington, Hinckley, Redditch, Coventry, Doncaster, St. Albans, Middlewich, Leicester, Leeds, Waltham Point NATYCHMIASTOWY START Stały etat w pełnym wymiarze godzin - każda oferta będzie się różnić w zależności od firmy, a wszystkie szczegóły zostaną omówione bezpośrednio z Tobą podczas rozmowy wstępnej. Pracodawca zapewnia płatne przeszkolenie. Zakres obowiązków Zbieranie produkty w magazynie i pakowanie ich zgodnie z wymaganymi normami i przygotowanie ich do wysyłki. Wymagania: Dobry poziom języka ANGIELSKIEGO Ukończone 22 lat Gotowość adaptacji do szybkiego tempa będzie dodatkowym atutem Poprzednie doświadczenie w magazynie przydatne Pozytywna etyka pracy Prosimy o przesłanie CV w języku ANGIELSKIM wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi, a nasz konsultant Edward odpowie w ciągu 24 godzin. Kontakt: edi@blu-global.com

Zakres obowiązków:
  • Zbieranie produkty w magazynie i pakowanie ich zgodnie z wymaganymi normami i przygotowanie ich do wysyłki....

Wymagania:
  • 8,25 GBP do 10 GBP za godzinę (brutto) ...

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: ___________

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2017-12-11
Oferta ważna do: 2018-01-08
Branże: Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 1400 - 1600 zł brutto